hakkimizda

TÜRKER AMBALAJ, 1987 yılında, yönetim kurulu başkanımız; İbrahim AHTIKALMAZ tarafından İzmir’de kurulmuştur. Firmamız, %100 geri dönüşümlü Oluklu mukavva kutu – koli üretimi yanında, 2003 yılı itibariyle karton köşebent üretimine başlamış ve kısa süre içerisinde bu sektördeki lider firmalardan biri olmuştur. Bugün; 2009 yılında taşındığı Turgutlu OSB’deki yeni fabrikasında, yapılan teknolojik yatırımlarla kapasitesini %60 arttırarak üretimine devam etmektedir.

Türker Ambalaj, genç ve dinamik kadrosu ile yurt içi ve yurt dışındaki teknolojik yenilikleri yakından takip ederek yaptığı Ar-Ge çalışmalarıyla ürün kalitesi ve üretim kapasitesini sürekli geliştirmekte, yüksek kalite ve fiyat istikrarını koruyarak, müşterilerimize teknoloji destekli profesyonel çözümler sunmaktadır.

Müşteri memnuniyetini öncelikli olarak ilke edinen firmamız; kalite, güvenilirlik ve zamanında teslim garantisi ile yıllardır yurt içinde kendine haklı bir yer edinmiş, günden güne artan ihracatıyla uluslararası pazarlarda da tanınan bir isim olmuştur.

Çevre dostu üretim anlayışımızı koruyarak lider bir karton köşebent üreticisi olmak.

Faaliyet gösterdiğimiz sektörde Pazar liderliğimizi korumak ve sürdürmek.

Yüksek Kalite – Düşük maliyetli üretici olmak.

Çevre dostu kurallara bağlı kalarak ,geri dönüşümlü hammaddeye ve etik tüketim yaklaşımına dayalı karton köşebent üretimini sürdürmek.

Depolama ,yükleme ve taşıma süresince ,ürünlerin olası hasar risklerini anlamaya çalışarak ve nedenlerini bilerek koruma gereksinimlerini belirlemek.

kalitemiz
Müşteri memnuniyetini öncelikli olarak ilke edinen firmamız; kalite, güvenirlilik ve zamanında teslim garantisiyle yıllardır yurt içinde ve yurt dışında kendine haklı bir yer edinmiştir.