kurumsal

TÜRK-ER AMBALAJ HAKKINDA

Türkeröz Oluklu Mukavva Ambalaj Koli Kutu Kağıt San. Tic. Ltd. Şti, 2021 yılında Gebze merkezli kurulmuş olup, üretim tesisleri Kocaeli’nin Dilovası/Diliskelesi’nde yer almaktadır. Oluklu mukavva ve ambalaj alanında üretim yapan firmamız, yenilikçi ve çevre dostu ürünleri ile sektörün referans belirleyici ismi olma yolunda ilerlemektedir. 

Çevre dostu, akılcı ve ergonomik tasarımlarla ürettiğimiz ürünlerimiz;  sanayi, ağır taşıma kolileri için çift oluklu olarak üretilmektedir. Buna ek olarak endüstriyel koliler, standart taşıma kolileri gibi çeşitli ebat ve özelliklere sahip baskılı ve çok renkli flesko baskı tekniği ile ürettiğimiz ürünlerimiz ile müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılamaktayız. 

Müşterilerimize kaliteli hizmet sunmak ve aynı zamanda ambalaj ürünlerinde ekonomik fiyatlar sunmak için iş ortaklarımıza gerekli desteği sağlamaktayız. Bu anlamda tercih edilmeye değer birçok etkeni bir arada barındıran firmamız Türk-Er Ambalaj, aradığınızdan çok daha fazlasını, “koşulsuz müşteri memnuniyeti” ilkesi ile siz değerli iş ortaklarına sunmaktadır. 

Çevre dostu üretim yapma odağı ile çalışan Türk-Er Ambalaj, üretimde yüzde 70 oranında geri dönüşüm kağıdı kullanmaktadır. Hem ülke ekonomisine katkıda bulunmak hem de geri dönüşüme destek sağlamak adına çalışmalarımıza devam ettiğimiz firmamız ile ihtiyaçlarınızı doğru şekilde karşılamanızı hedefliyor ve bu hedefe doğru emin adımlarla yürümeye devam ediyoruz. 

Misyonumuz:

Türk-Er Ambalaj, çalışmalarında çevre dostu, yenilikçi, yenilenebilir teknolojiyi kullanarak, ülke ekonomisine katkıda bulunmayı ve istihdam alanında ekonomik kalkındırmayı misyon edinmiş bir firmadır. Yüzde 70 oranında geri dönüşüm kağıtları ile üretim yapan firmamız, bu anlamda çevre dostu olmayı başarmaktadır. 

Vizyonumuz:

Kaliteli, yenilikçi ve farklı ürünler yaratan, Türkiye’de en iyi ambalaj üretiminde referans belirleyici bir isim olmak ve müşterilerine sürekli “en kalitelisi” ilkesini benimsetmek vizyonu ile hareket etmektedir. 

Unutmayınız ki ambalaj ürününüzün kıyafetiyle birlikte reklamıdır da.  Ürün Estetiği ve kaliteli Flekso baskımızla müşterilerimiz kadar üretilen ürünü de değer katmaya devam etmekteyiz.